MITSUBISHI MOTORS PREDSTAVÍ NA MEDZINÁRODNOM AUTOSALÓNE V INDONÉZII (GIIAS 2017) ÚPLNE NOVÉ MPV BUDÚCEJ GENERÁCIE

25.07.2017 10:48

Na 25. Medzinárodnom Autosalóne GAIKINDO v Indonézii (GIIAS 2017)*1, ktorý sa bude konať od 10. do 20. augusta, predstaví spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) vo svetovej premiére MPV budúcej generácie. Úplne nové MPV sa bude vyrábať v novom indonézskom výrobnom závode Mitsubishi v prefektúre Bekasi v provincii Západná Jáva a na indonézsky trh bude uvedené na jeseň roku 2017. Názov nového modelu Mitsubishi bude odhalený na autosalóne GIIAS 2017.

  • Celosvetová premiéra úplne nového MPV budúcej generácie
  • Nové MPV kombinuje húževnatosť vozidiel SUV s priestrannosťou vozidiel MPV
  • Najväčší priestor a parametre úžitkovosti vo svojej triede
  • Špičkový jazdný výkon

Nové MPV budúcej generácie bude kombináciou toho najlepšieho z kategórie vozidiel SUV a MPV: robustnosť a priestrannosť, charakter a pohodlie, štýl a funkčnosť, to všetko v odvážnom dizajnérskom prevedení, ktoré má potenciál zapôsobiť na celom svete.

Úplne nové MPV automobilky Mitsubishi Motors bude vybavené tými najmodernejšími technológiami spoločnosti MMC, pričom zároveň zužitkuje aj jej bohaté know-how v oblasti výroby vozidiel SUV. Zaujme širšou a objemnejšou karosériou než majú podobné MPV vozidlá v danej triede. Umožní tiež rýchle a inteligentné zmeny usporiadania interiéru pre prevoz najrôznejšieho nákladu. Markantné čelné partie odzrkadľujú novú vizuálnu identitu značky Mitsubishi v tvare Dynamického štítu (Dynamic Shield). Veľké plasticky tvarované blatníky vpredu aj vzadu či veľká svetlá výška nenechajú nikoho na pochybách o skvelých jazdných schopnostiach a vysokej odolnosti, teda vlastnostiach typických pre SUV vozidlá značky Mitsubishi.

Nové MPV je skonštruované tak, aby napĺňalo požiadavky majiteľov malých MPV, ktorí patria v Indonézii medzi tých najnáročnejších. V pohodlí prepraví až sedem cestujúcich, pričom ponúka veľký priestor pre batožinu či iný náklad, to všetko za konkurenčnú cenu. MPV novej generácie od spoločnosti MMC prináša najväčší vnútorný priestor vo svojej triede2 vrátane úžitkových vlastností vďaka svojmu vysoko variabilnému interiéru s ľahko prístupnými a pohodlnými sedadlami v treťom rade, spolu s priestranným batožinovým priestorom, to všetko v duchu dômyselného japonského remeselného spracovania tzv. monozukuri.

Uvedením MPV novej generácie vstupuje spoločnosť MMC na prekvitajúci indonézsky trh s vozidlami MPV s naozaj neodolateľnou ponukou: to najlepšie z vozidiel kategórie MPV a SUV, elegantný štýl, praktické balenie a konkurencieschopná cena.
Už na prvý pohľad zaujme charakteristický dizajn MPV a SUV línií typický pre vozidlá Mitsubishi. Nový model je kombináciou vynikajúceho výkonu na ceste ako aj jazdnej dynamiky pri zachovaní nízkej spotreby paliva. Poháňaný bude motorom s objemom 1,5 litra s manuálnou alebo automatickou prevodovkou a na ceste predvedie svižnosť dokonca aj so siedmimi pasažiermi na palube.

*1 10. august je vyhradený pre novinárov. Autosalón otvorí svoje brány verejnosti od 11. do 20. augusta. Tlačová konferencia MMC sa bude konať na stánku MMC 10. augusta od 16.00 hod., miestneho času.


*2 Trieda malých MPV v Indonézii – vozidlá s motorom s maximálnym zdvihovým objemom do 1,5 litra (podľa údajov k júlu 2017; na základe interných meraní).

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode