MITSUBISHI L200 ROCK PROOF EDITION 2019

04.06.2019 14:01

České a slovenské zastúpenie automobilky Mitsubishi Motors, spoločnosti M Motors CZ a M Motors SK, nadväzujú na úspešný projekt „EXPEDITION“ spred dvoch rokov a predstavujú nový off-roadový špeciál s názvom Mitsubishi L200 ROCK PROOF Edition určený pre cestovateľské zážitky.

Podobne ako pred dvoma rokmi, keď automobilka Mitsubishi oslavovala 100.výročie svojho založenia, sa zastúpenia značky v ČR a SR pustili do projektu dobrodružných výprav za poznaním a rozhodli sa postaviť tentoraz ešte drsnejší pick-up určený nielen pre prácu ale aj zábavu.

Zvýšený podvozok Oldman EMU, uzávierky zadného aj predného diferenciálu, M/T pneumatiky, spodná ochrana motora aj podvozka, SAFARI šnorchel, samonosný strešný stan ARB KAKADU a mnoho ďalších doplnkov pre ešte viac dobrodružstva v divokej prírode a v tom najnáročnejšom teréne.

Špeciálna nadstavba korby ukrýva množstvo praktických pomôcok pre pobyt v prírode aj možné pracovné využitie napríklad v lese. Na svoje si tak vďaka špeciálu ROCK PROOF môžu prísť nielen cestovatelia, ale aj lesníci, poľovníci, ochranári prírody, ťažbári a všetci tí, ktorí potrebujú tráviť čas tam, kam sa človek len tak ľahko s obyčajným autom nedostane.

V korbe je tak okrem iného kompresorová chladnička, nádrž na vodu a sprcha, kempovacie vybavenie ako sekera, píla či varič, ale aj gurtne na ťahanie a ďalšie potrebné vybavenie.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode