Miss Slovensko 2015 má Hyundai i20

30.04.2015 09:36

Miss Slovensko 2015 Lujza Straková si nevie vynachváliť jazdu na svojom prvom vlastnom aute Hyundai I20 novej generácie. V tomto prípade ide o naozaj exkluzívne spojenie, keďže model je aktuálnym bestsellerom na slovenskom trhu. Za február a marec sa stal najpredávanejším 5-dverovým hatchbackom. Z krásnej a usmievavej   Miss Slovensko 2015 sa vykľula aj skúsená a zodpovedná motoristka, a to napriek tomu, že ide o jej prvé auto. Kľúčiky od jej nového miláčika jej odovzdal generálny riaditeľ Hyundai Motor Slovensko Martin Saitz.

  • Víťazka MISS SLOVENSKO 2015 má tohtoročný slovenský bestseller
  • Hyundai i20 novej generácie je prvým autom Lujzy Strakovej

 

,,Je to moje prvé auto v živote a veľmi sa teším, že je to práve Hyundai i20. Jazdím celkom často a dobre a musím o sebe prezradiť, že som zodpovedná a dodržujem predpisy. Toto krásne autíčko si premiérovo vyskúšam na ceste domov do Banskej Bystrice. Už po prvých hodinách čo ho mám však viem, že si budeme na cestách veľmi dobre rozumieť,“ povedala s úsmevom na tvári Lujza Straková.

 

Šoférske zručnosti novej kráľovnej krásy pochválil aj Martin Saitz. „Želám Vám veľa šťastných kilometrov a hlavne bezpečnú jazdu. Hyundai i20 novej generácie je našim aktuálnym bestsellerom a výrazne napomohol tomu, že značka Hyundai je momentálne číslom dva na celom slovenskom trhu. Som presvedčený, že taká dobrá šoférka ako ste Vy si dokonale vychutná všetky silné stránky tohto úspešného modelu,“ povedal. Lujze sa i20 naozaj veľmi páčila a hneď po oboznámení sa s ním, si to zamierila za svojou rodinou.

 

Hyundai na Slovensku už druhý mesiac láme historické predajné rekordy a v kategórii M1+N1 si pevne drží druhé miesto. Bestsellerom je spomínaná nová i20, ktorá sa s počtom 407 kusov stala najpredávanejším 5-dverovým hatchbackom za február aj marec 2015. Bez problémov tak porazila svojho najväčšieho konkurenta Škoda Fabia v 5-dverovej karosárskej verzii. Celkove značka len za marec zaznamenala 25 %-ný medziročný rast v predaji svojich modelov.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode