Miss Slovensko 2014 získala nový Hyundai i10

 

  • Víťazka MISS SLOVENSKO 2014 novou majiteľkou Hyundai i10
  • Medzinárodne ocenený Hyundai i10 je prvým autom Laury Longauerovej

 

Miss Slovensko 2014 Laura Longauerová si vychutnáva jazdu na svojom prvom aute v živote, novom Hyundai i10. V tomto prípade ide o naozaj víťazné spojenie, keďže model je držiteľom prestížnej ceny AUTOBEST 2014, ale aj ocenenia Red Dot Design Awards. Zo šarmantnej slečny sa vykľula aj šikovná motoristka a napriek tomu, že ide o jej prvé auto, zvládla ho hneď na jednotku. Kľúčiky od nového miláčika jej odovzdal generálny riaditeľ Hyundai Motor Slovensko Martin Saitz, ktorý spolu s prezidentom spoločnosti, Josefom Jungom, prišli osobne novej Miss Slovensko zablahoželať.

 

,,Je to moje prvé auto v živote a nesmierne sa mi páči, takže som šťastná a vďačná. Musím si všetko pokojne preštudovať, no už po prvých kilometroch viem, že je to taká malá veľká strela. Výborne reaguje a má aj krásny a priestranný interiér. Mám dobrý vkus a cit pre pekné a kvalitné veci, takže sa k sebe budeme hodiť,“ povedala s úsmevom na tvári po prvej jazde Laura Longauerová.

 

Šoférske zručnosti mladej kráľovnej krásy pochválil aj Martin Saitz. „“Želám Vám veľa šťastných kilometrov a hlavne bezpečnú jazdu. Nový Hyundai i10 patrí medzi naše najúspešnejšie modely a zbiera prestížne medzinárodné ocenenia, preto som presvedčený, že aj Vám prinesie veľa nových a krásnych zážitkov,“ uviedol. Laura neskrývala z auta veľkú radosť a jej prvá cesta s ním viedla do nového bytu, a potom do miesta jej trvalého bydliska Detvy.

 

Hyundai i10 novej generácie sa začal predávať v novembri 2013. Model navrhnutý a skonštruovaný od základu v európskom výskumnom a vývojovom centre v Nemecku, je naozaj pravý európsky automobil pre európskych zákazníkov. Nový Hyundai i10 už teraz prekonáva v európskom predaji všetky očakávania.