KONCEPT MITSUBISHI TRITON ABSOLUTE PREDSTAVENÝ NA AUTOSALÓNE V BANGKOKU JE VYJADRENÍM FILOZOFIE

29.03.2019 09:15

ABSOLUTELY BEYOUND TOUGH“

 

 

Automobilka Mitsubishi Motors Corporation (MMC) odhalila na 40. ročníku medzinárodného autosalónu v Bangkoku 2019* svoj ikonický koncept TRITON ABSOLUTE, vychádzajúci z obľúbeného modelu TRITON (na niektorých trhoch vrátane Európy známy pod označením L200), ktorý stelesňuje robustnú, solídnu a nekompromisnú povahu vlajkového pick-upu spoločnosti MMC.

TRITON ABSOLUTE je predstavením konceptu "ABSOLUTELY Beyond Tough" ktorý vychádza z "dynamiky pick-upu" vyjadrenej novým robustným dizajnom vozidla spoločne s jedinečnou odolnosťou tohto modelu.

Neprehliadnuteľné prvky konceptu TRITON ABSOLUTE poukazujú na odolnosť rámovej konštrukcie pick-upu a prinášajú robustný dizajn s nekompromisnými schopnosťami vozidla v akomkoľvek jazdnom prostredí. Ochranné panely karosérie, vylepšená svetlá výška vozidla vďaka zdvihnutiu karosérie o 50 mm, širší rozchod kolies pre využitie terénnych pneumatík, robustný štýl a výrazné prevedenie LED svetlometov tohto špeciálneho modelu sú vyjadrením filozofie "ABSOLUTELY Beyond Tough", ktorú spoločne utvárali všetky predchádzajúce generácie tohto mimoriadneho pick-upu.

Mitsubishi predpokladá, že tento smelý a ambiciózny model osloví majiteľov pick-upov po celom svete, nakoľko prináša kombináciu preverenej technickej odolnosti a schopnosti modelu TRITON (L200) vysporiadať sa s akýmkoľvek terénom, ešte viac vylepšenú v novom modelovom prevedení predstavenom na jeseň minulého roka v Thajsku.

TRITON ABSOLUTE je súčasne kľúčovým predstaviteľom sloganu Mitsubishi "Drive your Ambition", ktorý vyjadruje historickú genetickú výbavu tradičnej automobilovej výroby Mitsubishi prostredníctvom robustného dizajnu spoločne s pokrokovými hodnotami a ambíciami majiteľov skúmať nepoznané.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode