Kia podporuje Australian Open 2022 ako oficiálny prepravca a otvorením Kia Arény

14.01.2022 17:48

 

  • Kia pokračuje v dlhoročnom partnerstve s Australian Open ako hlavný partner už od roku 2002
  • Kia dodá 130 vozidiel pre pohodlnú a bezpečnú prepravu hráčov, funkcionárov zápasov a VIP
  • Digitálna kampaň „Aces for Oceans“ na zvýšenie povedomia o oceánskej plastovej kríze a inovatívnom prístupe spoločnosti Kia k udržateľnosti
  • Kia Aréna s kapacitou 5 000 miest bola slávnostne otvorená ako štvrté najväčšie turnajové miesto v Melbourne Parku
  • Plne elektrický crossover Kia EV6 bude vystavený v Melbourne Parku

 

Spoločnosť Kia Corporation podporí Australian Open 2022 (AO22), prestížny tenisový grandslamový turnaj, sériou marketingových aktivít, ktoré zdôraznia víziu spoločnosti a jej záväzok k udržateľnej mobilite.

 

Kia ako hlavný partner AO22 usporiadala 13. januára oficiálnu ceremóniu odovzdania vozidla v novokrstenej Kia Arene v Melbourne Parku, na ktorej sa zúčastnili vedúci pracovníci Kia a Tennis Australia, bývalý šampión Australian Open Rafael Nadal a tenisový šampión na invalidnom vozíku Dylan Alcott.

Kia poskytne flotilu 130 vozidiel, ktorú tvoria modely: obľúbené SUV Sportage, MPV Carnival a plne elektrický crossover EV6. Vozidlá budú počas Open od 17. do 30. januára prepravovať hráčov, funkcionárov zápasu a VIP hostí v pohodlí a bezpečí po Melbourne Parku.

 

„Ako hlavný partner Australian Open už viac ako dve desaťročia sa tešíme pretrvávajúcej spolupráci a zároveň upevneniu statusu Australian Open ako jednej z najvzrušujúcejších športových udalostí na svete,“ povedal Artur Martins, vedúci oddelenia Kia Global Brand & Customer Experience.

 

„V súlade s naším záväzkom podnecovať inovácie, ktoré sú inšpirované prírodou, sme radi, že môžeme spolupracovať s Tennis Australia a fanúšikmi, aby sme pomohli zachovať oceánske prostredie na celom svete prostredníctvom našej kampane „Aces for Oceans“. S každým esom podaným počas AO a za účasti online fanúšikov pomôže Kia tým, ktorí túžia dosiahnuť svoje tenisové sny, darovaním tenisového vybavenia vyrobeného z recyklovaných odpadových materiálov Austrálskej tenisovej nadácii,“ dodal. 

Kľúčovým pre AO22 je inaugurácia Kia Arény, štadióna s kapacitou 5 000 miest, na ktorom sa budú konať turnajové zápasy. Kia Aréna je štvrtým najväčším štadiónom Australian Open v Melbourne Parku a bola postavená pred podujatím v roku 2022. Mimo turnajového harmonogramu sa bude využívať aj ako miesto pre rôzne kultúrne, športové a zábavné podujatia.

 

Riaditeľ turnaja Australian Open Craig Tiley ocenil dve desaťročia trvajúce partnerstvo medzi automobilkou Kia a AO.

 

„Partnerstvo medzi Kia a Australian Open je jedným z najdlhších v austrálskom športe. Vážime si a rešpektujeme tento jedinečný vzťah, ktorý nám pomohol rozvinúť AO na prémiové celosvetové športové a zábavné podujatie, akým je dnes,“ povedal Tiley. „Dôkazom nášho silného vzťahu je, že stojíme tu vedľa Kia Arény, symbolu priateľstva medzi Kia a AO v Melbourne Parku.“

 

Okrem týchto aktivít bude mať Kia stánok EV6 a ďalšie marketingové aktivity s pútavým digitálnym obsahom. Ako exkluzívny hlavný partner Australian Open od roku 2002 bude Kia naďalej ponúkať inovatívne zážitky súvisiace so značkou zákazníkom na celom svete, pričom bude využívať rôzne synergie vytvorené z partnerstva Australian Open.

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode