J.D.POWER 2019: ZÁKAZNÍCI MITSUBISHI SÚ TÍ NAJSPOKOJNEJŠÍ

20.05.2019 19:05

Mitsubishi má zo všetkých značiek tých najspokojnejší zákazníkov, vďaka čomu získava renomované ocenenie J.D. Power Awards 2019. V rámci jednej z celosvetovo najuznávanejších organizácií pre prieskum trhu zisťovali experti J.D. Power vo svojej štúdii týkajúcej sa spokojnosti s automobilmi v Nemecku za rok 2019 (orig. "2019 Germany Vehicle Dependability Study", skrátene VSD) spokojnosť nemeckých majiteľov s ich vozidlami. Výsledok tejto fundovanej analýzy hovorí jasnou rečou: Mitsubishi má vôbec najspokojnejších zákazníkov, nakoľko vozidlá tejto značky podľa 12 854 hodnotení v ankete v Nemecku vykazujú najnižší početnosť problémov a tým aj najvyššiu spoľahlivosť.

 

  • Mitsubishi opätovne získava renomované ocenenie J.D. Power Award

  • Celkovo najúspešnejšia značka podľa štúdie VDS spokojnosti zákazníkov

  • Špecialisti v obore sa pýtali 12 854 majiteľov nových vozidiel

 

Špecialisti z J.D. Power, ktorí sú vo svojom obore celosvetovo vysoko uznávaní, vykonávajú štúdiu VDS od roku 2015 aj v Nemecku. Odvtedy sa Mitsubishi stalo absolútnym víťazom nad všetkými ostatnými značkami už po druhý krát. Široko poňatá a dôkladná analýza spokojnosti zákazníkov v roku 2019 vychádza z detailného online dopytovania 12 854 vodičov, ktorých vozidlá boli prvýkrát registrované medzi novembrom 2015 a januárom 2018. Zhromažďované boli pritom výpovede prvých majiteľov vozidiel starých dva až tri roky, a to k 177 najrôznejším problémovým prvkom. Z aktuálnej štúdie vychádza Mitsubishi ako najlepšia značka vôbec a zároveň aj ako najlepšia objemová značka, s výrazným náskokom pred prémiovou značkou s najlepším umiestnením v tejto štúdii.

"Máme mimoriadnu radosť z víťazstva v podobe J.D. Power Awards 2019. Vynikajúci úspech dosiahnutý v rámci štúdie nás ešte viac utvrdil v našom cieli poskytovať zákazníkom značky Mitsubishi prvotriedne služby aj produkty a dosiahnuť tak ich maximálnu spokojnosť. Napĺňanie potrieb zákazníkov Mitsubishi bude našou najvyššou prioritou aj v budúcnosti", uvádza Dr. Kolja Rebstock, konateľ Mitsubishi Motors Deutschland. "Táto cenná spätná väzba ukazuje, že Mitsubishi je na dobrej ceste – počnúc mimoriadne úspešným portfóliom produktov s vysokou spoľahlivosťou až po príkladný servis, ktorý zákazníkom poskytujeme prostredníctvom našej dílerskej siete. To, že sme sa s našim Outlanderom PHEV nedávno stali lídrom v segmente ekologických plug-in hybridov na nemeckom trhu, dokresľuje celkový pozitívny obraz značky Mitsubishi".

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode