Impozantný vzhľad, exkluzívna charizma: BMW X7 Dark Shadow Edition

28.07.2020 09:04

Špeciálny model prvého vozidla zo segmentu Sport Activity Vehicle v luxusnom segmente ponúka unikátny a výnimočný dizajn a prvky výbavy najvyššej kvality od BMW Individual — Výroba špeciálnej verzie limitovanej na 500 kusov v americkom závode BMW v meste Spartanburg — Špeciálne laky od BMW Individual prvý raz dostupné od augusta 2020 aj pre modely BMW X7, BMW X6 a BMW X5.

Luxusná radosť z jazdy dosiahla v novom modeli BMW X7 úplne nový rozmer. Prvé vozidlo zo segmentu Sports Activity Vehicle (SAV) v luxusnom segmente spája príťažlivý dizajn s typickými športovými vlastnosťami značky. Špeciálny model prináša impozantný vzhľad a exkluzívnu charizmu modelu BMW X7 v mimoriadne koncentrovanej forme. S výnimočnými dizajnovými a výbavovými prvkami od BMW Individual dokáže BMW X7 Dark Shadow Edition podčiarknuť športový vzhľad aj luxusnú atmosféru najväčšieho modelu z rodiny SAV. Najpríťažlivejším prvkom špeciálneho modelu je špeciálny sivý matný metalický lak Frozen Arctic Grey od BMW Individual. Táto mimoriadne kvalitná a špeciálne prepracovaná verzia laku sa prvý raz dostala aj do ponuky modelov BMW X. Spolu so začiatkom výroby špeciálneho modelu sa táto farba dostane do ponuky na požiadanie dodávaných lakov pod hlavičkou BMW Individual aj pre modely BMW X7, BMW X6 a BMW X5.

Precízne spracované detaily dizajnu a doplnkov exteriéru a interiéru dodávajú špeciálnemu modelu BMW X7 postavenie zberateľského kúska. BMW X7 Dark Shadow Edition sa v limitovanej verzii približne 500 kusov bude od augusta 2020 vyrábať v americkom závode BMW v meste Spartanburg. Špeciálny model bude dostupný po celom svete a možno ho objednať v spojení so všetkými motormi dostupnými pre modelový rad BMW X7.

Očarujúcu farbu špeciálneho modelu BMW X7 Dark Shadow Edition dopĺňa rozšírená ponuka prvkov BMW Individual High Gloss Shadow Line. To znamená, že okrem líšt okolo okien sa táto povrchová úprava nachádza aj na B- a C-stĺpikoch, na držiakoch vonkajších spätných zrkadiel a čierny chrómový povrch sa nachádza na orámovaní aj na lištách obličiek mriežky chladiča BMW, na prvkoch Air Breathers na predných blatníkoch ako aj na koncovkách výfukového potrubia. Vzniká tak jemný kontrast k matnému lesku karosérie, čo umocňujú aj strešné lišty Roof Rail High Gloss Shadow Line z ponuky BMW Individual a stmavené sklá vzadu. Dynamický charakter tohto výnimočného SAV zvýrazňujú aerodynamicky upravené prvky karosérie z balíka M Sport, ktoré sú súčasťou balíka výbavy špeciálneho modelu. Ďalším exkluzívnym prvkom špeciálnej verzie modelu BMW X7 Dark Shadow Edition sú 22-palcové M disky kolies z ľahkých zliatin so vzorom V Spoke čiernej farby Jet Black obuté do pneumatík so zmiešaným rozmerom. Vysoký výkon motora dopĺňa emotívne podmanivý výfukový systém M Sport.

Očarujúca kombinácia športovej atmosféry a luxusného nádychu sa dostala aj do interiéru špeciálneho modelu, ktorý je k dispozícii so šiestimi alebo so siedmimi sedadlami. Vodič a predný spolujazdec si užívajú výnimočnú športovú atmosféru luxusného SAV na elektronicky nastaviteľných komfortných sedadlách s pamäťovou funkciou. Kožený volant M a prvky výbavy od BMW Individual vyvinuté špeciálne pre model BMW X7 Dark Shadow Edition svedčia o najvyššej úrovni exkluzivity. Prispieva k tomu plnokožené čalúnenie Merino od BMW Individual v špeciálnej dvojfarebnej modro-čiernej verzii Night Blue/Black s kontrastným prešívaním ako aj čalúnenie stropu od BMW Individual modrej farby Night Blue s doplnkami v alkantare. Vrchnú časť palubnej dosky a lakťové opierky na dverách pokrýva modrá koža nappa Night Blue. Čierna Merino koža sa nachádza na spodnej časti palubnej dosky ako aj na operadlách predných sedadiel. K fascinujúcej atmosfére na palube prispievajú aj čierne interiérové lišty Fineline Black od BMW Individual s hliníkovými prvkami. Výnimočný dizajn podčiarkujú na stredovej konzole aj lišty s čiernou povrchovou úpravou Piano Black s logom špeciálnej edície.

Okrem špeciálnej matnej sivej metalízy Frozen Arctic Grey, dostupnej špeciálne pre model BMW X7 Dark Shadow Edition, obohatia od augusta 2020 ponuku lakov v závode Spartanburg aj ďalšie farby od BMW Individual. To znamená, že zákazníci si môžu objednať modely BMW X7, BMW X6 a BMW X5 aj s mimoriadne kvalitnými metalízami zelenej farby Urban Green a sivej farby Grigio Telesto.


 

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode