Hyundai predstavil nový i20 N Line

30.09.2020 20:12

 

  • Spoločnosť Hyundai Motor predstavila dynamicky ladenú výbavu N Line svojho úplne nového modelu i20, aby zákazníkom ponúkla ešte väčší výber

  • Úplne nový i20 N Line ponúka celý rad vylepšení dizajnu interiéru a exteriéru

  • Rovnako ako bežný model, aj nový i20 N Line je vybavený pripojením Bluelink od spoločnosti Hyundai a bezpečnostnou technológiou SmartSense.

Po odhalení novej generácie modelu i20 začiatkom tohto roka spoločnosť Hyundai Motor oznámila najnovší prírastok vo svojom portfóliu N Line: úplne nový model i20 N Line. Najnovší člen rodiny Hyundai sa vyznačuje prvkami exteriéru a interiéru inšpirovanými vysoko výkonným radom Hyundai N pre ešte dynamickejší zážitok.

 

Úplne nový i20 N Line kombinuje komplexnú konektivitu a bezpečnostnú technológiu všetkých nových i20 so športovosťou N Line vďaka vylepšeným interiérovým a exteriérovým prvkom.

 

 

S úplne novým i20 N Line prinášame do modelu i20 po prvýkrát našu štýlovú a športovú výbavu,“ hovorí Andreas-Christoph Hofmann, viceprezident pre marketing a produkt spoločnosti Hyundai Motor Europe. „S týmto novým modelom dokážeme uspokojiť potreby ešte širšej zákazníckej základne, a to ponúkaním exkluzívneho športovo ladeného štýlu inšpirovaného našou značkou N, aby sme zdôraznili korene našej značky v motoršporte.

 

Dizajn

Estetika exteriéru nového modelu i20 N Line je založená na dizajnovej identite spoločnosti Hyundai „Sensuous Sportiness“ a súčasne ponúka rafinované, na výkon orientované dizajnové prvky. Predný nárazník je exkluzívne zvýraznený sivou linkou pre ešte športovejšiu emóciu. Vozidlo je vybavené štýlovou čiernou kaskádovou mriežkou s emblémom N Line. Vzor mriežky čerpá zo štýlu šachovnicovej traťovej vlajky a ešte viac tak zdôrazňuje vzhľad inšpirovaný pretekárskym okruhom.

 

Aby sa vynikol štýl ovplyvnený motoršportom, dostala výbava N Line športové sivé akcenty a elegantný zadný nárazník, ktoré zvyšujú optický a aerodynamický výkon. Hmlové svetlo v tvare trojuholníka a chrómovaný výfuk s dvojitou koncovkou podčiarkujú dynamický vzhľad úplne nového modelu i20 N Line a odlišujú ho od základného modelu i20.

 

Zákazníci nového modelu i20 N Line si môžu vybrať zo štyroch farieb exteriéru: čierny Phantom Black, sivý Aurora Grey, biely Polar White a béžový Brass. Pre i20 N Line vo farbe Polar White je k dispozícii voliteľná dvojfarebná strecha Phantom Black, vďaka čomu má zákazník ešte viac priestoru pre personalizáciu vzhľadu auta.

Vo vnútri vozidla majú zákazníci nového modelu i20 N Line k dispozícii športové sedadlá označené logom N, exkluzívne červené prešívanie, ako aj špeciálny športový volant N. Medzi ďalšie vylepšenia N Line patria kovové pedále a kožená hlavica radenia N.

 

Motorizácie

Úplne nový i20 N Line ponúka na výber z dvoch motorizácií. Okrem štandardného 1,2-litrového motora MPI s výkonom 62 kW/84 k si zákazníci môžu zvoliť 1,0-litrový motor T-GDi s výkonom 74 kW/100 k alebo 88 kW/120 k. 1,0 litrový T-GDi bol vylepšený v oblasti pruženia, odozvy motora a zvuku výfuku pre vylepšený zážitok z jazdy.

 

Nový i20 N Line je k dispozícii aj s 48-voltovou mild hybridnou technológiou. Táto technológia je voliteľná pre motor 1,0 T-GDi s výkonom 100 k a štandardná pre motor 1,0 T-GDi s výkonom 88 kW/120 k. Ďalšou novou funkciou, ktorá je k dispozícii v kombinácii so 48-voltovým mild hybridom je inteligentná manuálna prevodovka (iMT), ktorá vedie k ešte vyššej palivovej úspornosti. Na prispôsobenie vyladeným jazdným vlastnostiam ponúka úplne nová i20 N Line 17-palcové disky z ľahkej zliatiny s dvojfarebnou povrchovou úpravou.

Konektivita a bezpečnosť

Rovnako ako základný model, aj nový i20 N Line ponúka najnovšiu verziu technológie Bluelink od spoločnosti Hyundai vrátane širokej škály služieb Connected Car, ako sú Hyundai Live Services, ako aj vzdialených funkcií prostredníctvom aplikácie pre smartphony Bluelink. Úplne nová i20 N Line je tiež vybavená bezpečnostnými prvkami Hyundai SmartSense a spĺňa najvyššie európske štandardy.

 

Úplne nový i20 N Line sa začne na Slovensku predávať v druhom štvrťroku 2021.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode