Hyundai oficiálnym partnerom Miss Slovensko 2014

15.02.2014 14:25

  • Víťazka súťaže krásy dostane  Hyundai i10 novej generácie
  • Hyundai i10 je držiteľ prestížneho ocenenia AUTOBEST 2014

 

Hyundai sa stal oficiálnym partnerom najprestížnejšej súťaže ženskej krásy na Slovensku – MISS SLOVENSKO 2014. Držiteľka koruny kráľovnej krásy si odvezie Hyundai i10 novej generácie. Ide o aktuálneho víťaza prestížneho ocenenia AUTOBEST 2014. Spojením MISS SLOVENSKO a Hyundai tak vyniknú spoločné črty oboch značiek, ako napríklad elegancia, krása a dynamika.

 

„Hyundai má za sebou veľmi úspešný rok, keď medziročne rástol najviac spomedzi lídrov na trhu. Spojenie s najprestížnejšou súťažou ženskej krásy je preto pre nás prirodzeným krokom. Komunikáciu značky Hyundai tak po výraznom raste jej popularity orientujeme aj na mladšie vekové kategórie, keďže je v našom záujme, aby si mladí ľudia vytvorili vzťah k nám ešte skôr, ako sa budú rozhodovať pre kúpu auta,“ uviedla PR a marketingová manažérka Marcela Divičanová.

 

Nový model i10 sa začal predávať v novembri 2013. Jeho dobré vyhliadky do budúcnosti potvrdzuje aj skutočnosť, že ide o aktuálneho víťaza AUTOBEST 2014. Celkove je to už druhý raz za uplynulé tri roky, čo odborná porota udelila titul AUTOBEST modelu spoločnosti Hyundai Motor.

 

Hyundai Motor
Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, sa rozrástla na Hyundai Motor Group s vyše 25 dcérskymi spoločnosťami zameranými na automobilový priemysel. Koncern Hyundai Motor, ktorý má 7 výrobných závodov mimo Južnej Kórei – v Brazílii, USA, Číne, Indii, Turecku, Rusku a Českej republike – v roku 2012 celosvetovo predal 4,4 milióna vozidiel. Hyundai Motor zamestnáva vyše 80.000 pracovníkov na celom svete a ponúka kompletný modelový program od malých po veľké osobné automobily, SUV a úžitkové automobily.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor a jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode