Hyundai odhaľuje prvé zábery nového modelu KONA N bez maskovania

10.03.2021 19:09

  • Prvé odhaľujúce zábery na úplne nový Hyundai KONA N ukazujú silný postoj a vysoko výkonné dizajnové prvky tohto nového člena rodiny N.
  • Toto hot-SUV bude kombinovať radosť z jazdy modelu Hyundai N s komfortom a pohodlím SUV
  • Úplne nová KONA N spája moderný dizajn novej KONY s odvážnym a dynamickým podpisom divízie N.

Spoločnosť Hyundai Motor odhalila prvé zábery na úplne novú KONA N bez maskovania. V sérii ukážkových obrázkov si môžu fanúšikovia a nadšenci vychutnať prvý pohľad na najnovšieho člena vysokovýkonného radu značky N.Úplne nová KONA N bude totiž najnovším prírastkom do rodiny značky Hyundai N a prvým modelom N s typom karosérie SUV.

Ako ukazujú prvé zábery, toto hot-SUV sa môže pochváliť športovým vzhľadom, ktorý ešte viac zdôrazňuje jeho široký a nízky postoj. Prvýkrát divízia Hyundai N a Hyundai Design Center spolupracovali na vývoji typu karosérie SUV a vytvorili produkt, ktorý prináša veľkú zábavu z jazdy. Úplne nová KONA N kombinuje moderný dizajn nového modelu KONA s odvážnym a dynamickým jazykom modelov spoločnosti N.

Pohľadu spredu dominujú veľké a športové otvory na nasávanie vzduchu. Nový svetelný podpis dodáva najnovšiemu vysokovýkonnému modelu Hyundai agresívny a mohutný vzhľad. Spodná maska ​​chladiča definuje charakter čelnej plochy nárazníka:tvar je inšpirovaný leteckým trupom a siaha po bočnú časť vozidla, čo zdôrazňuje jeho aerodynamickú účinnosť a rýchlosť. Vzhľad dotvára logo N na jedinečnej hornej maske.

Vzadu sa vyníma veľký dvojkrídlový strešný spojler pre zvýšenie prítlaku. Zahŕňa tiež tretie, trojuholníkové brzdové svetlo, ako je to zvykom u modelov N. Veľké tlmiče výfuku s dvojitým výfukom N vyjadrujú vysoko výkonného ducha modelu. Zadný nárazník s veľkým difúzorom zvyšuje priechod vzduchu. Športový vzhľad ďalej zvýrazňujú blatníky vo farbe karosérie, vďaka ktorým sa KONA N vizuálne viac„tlačí“ k zemi.

Úplne nová KONA N je vybavená pútavými prvkami vyhradenými pre modely N, ako sú exkluzívne zliatinové disky kolies a červené prvky, ktoré zdobia bočné prahy.

Úplne nová KONA N bude najnovším prírastkom do rodiny Hyundai N, vysoko výkonnej rady Hyundai inšpirovanej motoršportom. Rovnako rozšíri úspešnú rodinu SUV Hyundai v Európe.

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode