Hyundai odhalil dizajnérsku skicu novinky IONIQ 6

22.06.2022 23:05

 

Spoločnosť Hyundai Motor Company zverejnila náčrt dizajnového konceptu svojej očakávanej novinky IONIQ 6, v poradí druhého modelu z radu plne elektrických vozidiel uvádzaných pod značkou IONIQ.

 

  • Náčrt dizajnového konceptu zobrazuje aerodynamicky tvarovanú siluetu elektrického vozidla novej éry
  • Jedinečný a nadčasový dizajn modelu IONIQ 6 bude plne predstavený koncom tohto mesiaca

Náčrt konceptu zobrazuje jedinečnú a efektívnu siluetu modelu IONIQ 6. IONIQ 6, inšpirovaný konceptom elektrického vozidla Prophecy, je prezentovaný ako elektrifikovaný streamliner s čistými, jednoduchými líniami a čistou, aerodynamickou formou. Efektívnejšia typológia dizajnu zrejmá z náčrtu odráža odhodlanie dizajnérov Hyundai vyjsť v ústrety estetickým aj funkčným potrebám zákazníkov v ére elektrickej mobility.

 

IONIQ 6 využíva elektrickú globálnu modulárnu platformu (E-GMP) skupiny Hyundai Motor Group, ktorá vozidlám poskytuje predĺžený rázvor a optimalizovaný dizajn interiéru.

 

V najbližších dňoch predstaví Hyundai na svojich oficiálnych profiloch na sociálnych sieťach a na stránke https://ioniq6.hyundai.com ďalšie ukážky IONIQ 6. Spoločnosť úplne odhalí dizajn exteriéru aj interiéru svojho nového elektrického modelu koncom júna.

 

 

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode