Hyundai oceňoval autorizovaných partnerov titulom STAR DEALER 2022.

07.03.2022 17:30

  • Importér Hyundai Motor Slovakia ocenil svojich najúspešnejších dílerov za rok 2021
  • Titul STAR DEALER 2022 udelil piatim autorizovaným partnerom
  • O držiteľoch tohto ocenenia rozhodla ich úspešnosť v plnení obchodných plánov, zákaznícka spokojnosť a výsledky utajených prieskumov

Spoločnosť Hyundai Motor Slovakia, autorizovaný importér značky Hyundai na Slovensku, na výročnej konferencii, ktorá sa konala vo februári, ocenila svojich najúspešnejších autorizovaných partnerov za rok 2021. Titulom Hyundai STAR DEALER 2022 sa tento rok môže pochváliť pätica z nich. 

 

Držiteľmi ocenenia Hyundai STAR DEALER 2022 sú tieto spoločnosti:

  • EKOAUTO s.r.o., Bardejov
  • HÍLEK a spol., a.s., prevádzka Senica
  • AUTOPOLIS, a.s., prevádzka Bratislava – Bory
  • AUTOPROFIT, s.r.o., Čadca
  • IMPA Šamorín, s.r.o., Šamorín

 

Jeden zo základný pilierov, na ktorých značka Hyundai stavia svoju budúcnosť, je spokojnosť zákazníkov s poskytovanými službami. Preto aj ocenenie STAR DEALER je komplexným hodnotením úspešnosti plnenia nielen kvantitatívnych, ale aj kvalitatívnych parametrov zo strany našich autorizovaných partnerov,“ hovorí o Miroslav Drinka, senior manager pre rozvoj siete, a pokračuje: „Oceneným partnerom blahoželám a verím, že ich spokojní zákazníci sa podelia o svoju pozitívnu skúsenosť s tými, ktorí sa pre Hyundai ešte len rozhodujú.“        

 

Ocenenie STAR DEALER udeľuje slovenské zastúpenia značky Hyundai každoročne. Podmienkami na jeho získanie sú excelentné výsledky autorizovaných partnerov – predajcov a servisov - v oblasti plnenia obchodných plánov, zákazníckej spokojnosti a výsledkov tzv. mystery shoppingov a phantom testov. 

 

Znamená to, že okrem úspešnosti plnenia plánov predaja nových vozidiel, náhradných dielov a príslušenstva vstupuje do hodnotenia tiež spokojnosť zákazníkov s poskytnutými službami či už pri predaji nového vozidla alebo v popredajnom servise. Okrem toho importér preveruje kvalitu poskytovaných služieb aj mystery shoppingami a phantom testami. Ide o vopred neohlásené prieskumy, keď anketár v utajení vystupuje ako zákazník a preveruje dodržiavanie všetkých predpísaných štandardov a postupov, ale aj prístup personálu a kvalitu informácií či služieb, ktoré predajca a servis poskytujú. 

 

Všetky tri kritériá, ktoré importér berie do úvahy pri udeľovaní titulu STAR DEALER, vstupujú do výsledného hodnotenia rovnakou váhou. Zoznam všetkých autorizovaných predajcov a servisov značky Hyundai na Slovensku sa nájdete tu.    

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode