HoppyGo prichádza s vianočným darčekom - extra odmeňovaním majiteľov áut

06.12.2021 08:00

HoppyBonus umožní zlepšiť príjem majiteľov áut stovky eur navyše. HoppyGo ho spúšťa najprv na Slovensku

Pri príležitosti prvého polroku fungovania platformy HoppyGo na Slovensku sa v januári spustí pilotný program HoppyBonus. Vďaka nemu budú majitelia áut, ktorí ich zaregistrujú do služby získavať ďalšie desiatky a stovky eur navyše k honoráru za samotný prenájom. HoppyGo sa aj takto chce poďakovať svojim zákazníkom, pre ktorých sa stala táto forma prenájmu a požičiavania si áut atraktívnou aj na našom trhu.

HoppyBonus má motivovať a inšpirovať ľudí k tomu, aby do služby zaregistrovali svoj automobil a získali ešte atraktívnejší pasívny príjem. Stačí splniť niekoľko jednoduchých krokov.

1.       HoppyBonus je cielený na bežných ľudí, ktorí nemajú flotilu vozidiel, ale do služby prihlásia svoje vlastné auto. Zatiaľ je teda určený len pre fyzické osoby.

2.       Aby sa zvýšil počet dostupných vozidiel v regiónoch s najvyšším dopytom, program HoppyBonus štartuje najprv pre majiteľov áut v Bratislave a Košiciach.

3.       Pri dobrovoľnom zapojení sa do programu HoppyBonus budú majiteľom áut určené užšie mantinely pre zvolenie ceny prenájmu. HoppyGo cenu len odporúča podľa hodnoty a stavu každého vozidla, ale týmto krokom sa snaží presnejšie reagovať na dopyt a ponuku a robiť čo najviac áut atraktívnymi k prenájmu.    

4.       Podmienkou je, že počas trvania programu môže majiteľ auta zrušiť alebo odmietnuť len štvrtinu rezervácií. Znova ide o krok, ktorý má potenciál urobiť túto formu zdieľania áut atraktívnejšou a flexibilnejšou.

5.       Auto v programe HoppyBonus musí byť v období 6 mesiacov dostupné na vypožičanie minimálne 50 % času, teda aspoň 90 dní.

V praxi to znamená zaregistrovať si auto v spomenutých mestách a s vhodne určenou cenou ho jednoducho prenajímať čo najčastejšie. Čiže v podstate množstvo aj terajších majiteľov tieto podmienky už spĺňa.

Po splnení týchto podmienok získa majiteľ auta viacero odmien.

1.      Ak dané podmienky bude spĺňať po dobu 6 mesiacov, dostane odmenu vo výške 200 eur.

2.      Za ukončené aspoň 2 výpožičky v sledovanom období 6 mesiacov dostane bonus 40 eur.

3.       Za každých 10 dokončených zapožičia získa bonus ďalších 100 eur.

4.      V neposlednom rade je súčasťou aj bonus za odporúčania. Ak pozvete nového člena, ktorý si auto požičia – dostávate bonus 20 eur. Ak ten člen zaregistruje do služby svoje auto – bonus je vo výške 40 eur.

V priebehu 6 mesiacov trvania programu HoppyBonus môžu majitelia áut odmeny míňať na platforme, napríklad na prenájom iných áut. Po 6 mesiacoch už môžu požiadať o prenos tohto bonusu na klasický bankový účet.

Program garantovaného príjmu HoppyBonus štartuje v januári 2022, konkrétny dátum bude onedlho upresnený. Už teraz je možné sa do služby HoppyGo zaregistrovať s tým, že do programu HoppyBonus nahlásia po jeho spustení. Do bonusového programu sa, samozrejme, budú môcť zapojiť aj všetci terajší majitelia zaregistrovaných áut.

Za polroka si majitelia áut na platforme HoppyGo zarobia aj stovky eur. Pre mnohých z nich to s programom HoppyBonus bude ďalších 200 eur za úspešnú účasť na programe, 40 eur za prvé dve zápožičky a 100 eur za ďalších 8, teda spolu 340 eur. Ak sa im za tú dobu podarí presvedčiť ešte jedného nového používateľa a jedného nového majiteľa auta, môže si po pol roku na účet pripísať bonusových 400 eur.

 

HoppyGo po prvom polroku na Slovensku

Program HoppyBonus prichádza na náš trh po prvých 6 mesiacoch fungovania platformy na zdieľanie áut. Za túto dobu si Slováci novú formu cestovania a aj pasívneho príjmu obľúbili. Dokazuje to niekoľko čísiel stúpajúcej popularity:

Zatiaľ čo v júni mala služba 3 200 registrovaných používateľov, ku koncu novembra bol ich počet už viac ako 6 000.

Za dobu fungovania služby bolo vykonaných 206 zápožičiek, ktoré dohromady vytvorili
1 133 požičovných dní.

Na prenajatých autách najazdili používatelia za prvých 6 mesiacov služby na Slovensku viac ako 160 000 kilometrov. Teda zhruba štvornásobne prejdenie Zeme po rovníku. Alebo 180-krát absolvovanie cesty z Košíc do Bratislavy a naspäť.

Na výber majú záujemcovia na HoppyGo už viac ako 140 vozidiel, pričom v lete  ich nebolo ani sto. Výber je veľmi široký. Od malých mestských áut už za pár eur na deň cez limuzín a dodávky, až po superšportové kabriolety pre nevšedný zážitok počas predlženého víkendu.

Priemerná dĺžka zápožičky bola 5,5 dní, čím sa Slovensko prekonalo aj používateľov v Česku aj Poľsku.

Za celú toto dobu a kilometre došlo iba ku 7 poistným udalostiam, teda 97 % jázd bolo bez jediného problému. Spomenuté poistné udalosti boli väčšinou len minoritné, uhradené rovno z depozitu. Ostatné sa podarilo vyriešiť už do 4 dní, keďže všetky autá v službe HoppyGo majú v cene havarijne poistenie.

Dáta za prvý polrok na Slovensku ukazujú, že medzi najpopulárnejšie a teda najviac používanejšie autá nepatria len novinky alebo luxusné limuzíny. V top 10 najatraktívnejších aut sú popri VW Passat z roku 2018 či ŠKODE ENYAQ iV z 2021 aj 13-ročná Honda Jazz alebo 14-ročný Citroen C2.

Majiteľom týchto áut prinieslo HoppyGo aj zaujímavý a jednoduchý pasívny príjem. Dohromady si ešte koncom júna prenajímatelia zarobili spolu 3 400 eur. Koncom novembra už ich zárobky stúpli na 22 000 eur.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode