Honda zverejnila ceny crossoverov ZR-V a CR-V

29.06.2023 10:09

Honda potvrdila ceny a špecifikácie svojich nových elektrifikovaných modelov SUV – ZR-V e:HEV, ako aj CR-V e:HEV a e:PHEV – po tom, ako budú v lete a na jeseň tohto roku uvedené na európsky trh.

Výbava Elegance (39.990 EUR) ponúka 18-palcové sivé zliatinové disky, predné a zadné parkovacie senzory, 11 airbagov, cúvaciu kameru a audio systém s ôsmimi reproduktormi. Všetky výbavy zahŕňajú deväťpalcový dotykový displej s funkciou Honda Connect, navigáciou a kompatibilitou s Apple CarPlay/Android Auto, ako aj sedempalcovým digitálnym prístrojovým displejom za koženým volantom.

Výbava Sport (41.790 EUR) sa dodáva s jedinečným vypracovaním predného nárazníka a mriežky chladiča, lesklými čiernymi zrkadlami a okennými lištami, matnými čiernymi diskami
a kombináciou látky a syntetickej kože v interiéri.

Modely najvyššej výbavy Advance (43.990 EUR) ponúkajú celokožené sedadlá s perforovanými vložkami a strieborným prešívaním, vyhrievaný kožený volant, panoramatické
strešné okno a lesklé čierne a diamantom brúsené zliatinové prvky.

 

O pohon ZR-V sa stará hybridná jednotka , ktorú poznáme z modelu Civic. Spaľovací motor s objemom 2,0 l slúži primárne ako generátor elektrickej energie a kolesá poháňa elektromotor s výkonom 135 kW.

Honda CR-V začína na cene 45 490 eur

Model CR-V je s príchodom novej generácie podstatne väčší, aby spravil priestor práve pre novú Hondu ZR-V.

K dispozícii bude s hybridným aj plug in hybridným pohonom, ktorý umožní prejsť na jedno nabitie v elektrickom režime 82 km. Honda CR-V sa dostane na cesty až niekedy na jeseň.

 

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode