Honda oznámila použitie unikátnych adaptívnych tlmičov v pripravovanom modeli Civic Tourer

24.07.2013 09:21

Spoločnosť Honda dnes oznámila, že v novom modeli Civic Tourer, ktorý bude na európsky trh uvedený začiatkom roka 2014, bude po prvýkrát na svete použitý systém zadných adaptívnych tlmičov.

 

Je to vôbec prvýkrát, čo je systém zadných adaptívnych tlmičov použitý

v produkčnom modeli. Systém bol vyvinutý pre zlepšenie stability a komfortu pri premenlivom zaťažení a jazdných podmienkach, s ktorými sa Civic Tourer môže stretnúť.

 

 „Očakávame, že vďaka zavedeniu technológie v danom formáte si výhody tohto moderného systému bude môcť dopriať mnoho zákazníkov,“ uviedol Adrian Killham, hlavný vedúci projektu.

Nový Civic Tourer bol vyvinutý a skonštruovaný v Európe. Na jeho vývoji

a technickej konštrukcii pracoval európsky výskumný a vývojový tím značky. Tomu sa podarilo vytvoriť originálny koncept vozidla s mimoriadnou praktickosťou, najmodernejšími technológiami a výrazným vzhľadom.

 

Tím pri svojej práci vychádzal zo skúseností s požiadavkami a očakávaniami európskych zákazníkov a testy nového modelu prebiehali v najnáročnejších

a najrozmanitejších podmienkach po celej Európe.

 

Model Civic Tourer sa bude vyrábať v továrni značky Honda vo Veľkej Británii a bude predstavený v septembri 2013 na autosalóne vo Frankfurte.

Na európsky trh bude uvedený začiatkom roka 2014.

 

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode