Honda Motor Europe Ltd. Slovensko, o.z. predstavuje ceny modelov Civic TypeR pre rok 2020

27.04.2020 20:10

Honda pre rok 2020 rozšírila svoj modelový rad Civic Type R pridaním dvoch nových variantov, Limited Edition a Sport Line. Nové modely stavajú na dynamických vlastnostiach štandardného modelu Type R GT a každý z nich ponúka rôzny štýl a ponuku charakteristík, čím ešte viac rozširujú výraz oceňovaného hatchbacku spoločnosti Honda.

V modeli Civic Type R Limited Edition predstavuje Honda najextrémnejšiu verziu slávneho vysokovýkonného automobilu. Model Limited Edition sa ako doteraz najčistejšia verzia Type R vyznačuje novými ľahkými komponentmi, odľahčeným interiérom, zdokonalenými jazdnými vlastnosťami a vynikajúcim štýlom. Predaj 100 automobilov Type R Limited Edition sa v Európe začne v lete 2020

Druhou novinkou v typovom rade Type R je Sport Line. Dizajn modelu Sport Line má upútať zákazníkov, ktorí hľadajú štíhlejší vzhľad svojho výkonného hatchbacku a vyznačuje sa nízkym zadným spojlerom, 19-palcovými zliatinovými kolesami a čiernym interiérom, pričom si zachováva vynikajúce charakteristiky, ktoré tvoria ochrannú známku modelov Type R.

Nový model Civic Type R Sport Line sa začne predávať od mája 2020.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode