Hľadáte alebo ponúkate prácu v automotive?

27.08.2017 17:50

Zaostrite na ajobs.sk !

Príchodom štvrtej automobilky na Slovensko si automotive odvetvie potvrdilo pozíciu lídra so zásadným podielom nielen na HDP ale i zamestnanosti obyvateľov. Automobilový priemysel tak priamo či nepriamo zamestnáva už viac ako 250 000 ľudí a čím ďalej tým viac si vyžaduje samostatnú pozornosť.

„Z toho dôvodu sme sa rozhodli pre vytvorenie efektívneho pracovného portálu špecializujúceho sa výlučne na automobilový priemysel, ktorý by poskytoval ucelený priestor pre zadávateľov pracovných ponúk, teda tých čo hľadajú zamestnancov s pracovnými skúsenosťami v tomto odvetví, ale aj pre záujemcov o prácu v automobilovom priemysle. Zároveň chceme ponúknuť priestor pre expertov so skúsenosťami, kde životopisy nezapadnú medzi tisícky iných a kde budú  ponuky z nášho najdôležitejšieho priemyselného odvetvia dobre viditeľné,“ informuje Iveta Žáková zo spoločnosti Artela s.r.o., prevádzkujúcej portál s ponukami práce v automobilovom priemysle ajobs.eu a ajobs.sk

Ajobs.sk ponúka nielen nákladovo efektívnejší nábor zamestnancov a zároveň prístup do databázy uchádzačov o zamestnanie, ale aj záruku, že ponúkané a hľadané pozície nezaniknú v spleti iných odvetví a budú presne cielené na požiadavky zamestnávateľa i zamestnanca. Navyše  ponúka osobný klientsky prístup personálnych špecialistov v oblasti automobilového priemyslu.

 

Podpora Zväzu automobilového priemyslu je signálom pre správnu cestu

Nápad so vznikom špecializovaného pracovného portálu uvítal a podporil aj Zväz automobilového priemyslu Slovenskej republiky, ktorý sa stal zároveň jeho oficiálnym partnerom. Aj táto spolupráca hovorí o dôležitosti vzniku špecializovaného pracovného portálu, ktorý zrýchli a zjednoduší prístup hľadania nových zamestnancov v autobiznise.

Ponuka práce aj v zahraničí

Pracovný portál agentúry Artela s.r.o však neprináša len pracovné príležitosti v automobilovom priemysle na Slovensku. Ajobs.sk ponúka prácu  aj pre ľudí, ktorí by sa chceli zamestnať v automobilovom priemysle okolitých krajín.

Pôsobenie špecializovaného portálu práce z automotive je teda globálne a čoskoro bude ponúkať pracovné príležitosti  v celej Európe.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode