FINALISTKY MISS CARAT TUNING 2017

07.06.2017 16:32

A TU SÚ NAŠE FINALISTKY MISS CARAT TUNING 2017!

Predstavujeme vám jednotlivé FINALISTKY MISS CARAT TUNING 2017 postupne, pretože jedna z nich bude aj naša víťazka MISS AUTOaŽENA.SK CARAT TUNING 2017, ktorá od nás dostane aj hodnotné ceny!

Týždeň sa bude voziť na novom modeli Hyundai i30 s plnou nádržou! Od spoločnosti AVON dostane kozmetiku v hodnote 100 EUR + DOPLNKY do svojho auta dostane od spoločnosti AAA Auto - / autolekárnička, reflexná vesta, trojuholník./

Zuzana Vidermanová

charizmatická brunetka Zuzka so zmyslom pre humor sa postará o zábavu všade tam kde chýba.
Číslo:       1.
Vek:          24 rokov
Miery:       83 - 61 - 90
Výška:      169 cm
Váha:        52 kg
Záľuby:      V súvislosti s tým, že mám za sebou úspešné absolvovanie konzervatória, tak rada spievam a tancujem. Okrem iného medzi moje záľuby patria dokumentárne filmy, konkrétne o ľuďoch respektíve o ich rôznych chorobách. Avšak zaujímam sa aj o módu, vďaka čomu som začala vyhľadávať rôzne módne blogerky, čím sa rada nechávam inšpirovať.  A zvyšok svojho voľného času venujem mojej malej neterke.  
Prečo som sa prihlásila:
Hlavným dôvodom prihlásenia sa do súťaže miss CT bolo, aby som dokázala nielen sebe ale aj môjmu okoliu, že na to mám byť jej súčasťou, a byť jednou z desiatich najkrajších dievčat. To, že som sa ocitla priamo vo finále mi dodalo sebavedomie, vzhľadom na fakt, že ako dieťa som nepatrila medzi tie dievčatá, ktoré pútali akúkoľvek pozornosť. Bola som viacmenej v úzadí. Účasťou v tejto súťaži sa mi plní sen takmer každého dievčaťa, a ja si to užívam so všetkým čo k tomu patrí, kolektív, kamarátstva, zážitky a v neposlednom rade tú starostlivosť. Kedže je to pre mňa neopakovateľná príležitosť beriem túto súťaž veľmi zodpovedne a svojou energickou povahou sa snažím fungovať všade na 110%.


Barbora Poliaková

Hot Beauty! Blond bábika ako vystrihnutá z filmu o hollywoodskej kráske s rozprávkovým životom.
Číslo:      2.
Vek:        20 rokov
Miery:     90 - 62 – 90
Výška:    169 cm
Váha:      52 kg
Záľuby:   Ako každá správna baba milujem šport, najmä v lete trávim svoj voľný čas na kolieskových korčuliach alebo s mojím psíkom DAXom. Ale v konečnom dôsledku ma poteší každé milé zvieratko.  
Prečo som sa prihlásila:
Vždy ma lákal práve netypický formát tejto súťaže a už dobu sledujem fotky báb z minulých ročníkov. A preto som bola rozhodnutá, že to chcem skúsiť aj ja. Dovolím si povedať, že to bol môj sen účinkovať v tejto súťaži ako finalistka.


Karin Marková

Neskutočne nádherná a sympatická mladá žena s dokonalými vlasmi a milou tváričkou.
Číslo:       3.
Vek:         24 rokov
Miery:      86 - 66 - 94
Výška:     165 cm
Váha:       55 kg
Záľuby:     Veľmi rada trávim čas s rodinou a priateľmi najmä ak je to spojené s cestovaním či už  v rámci Slovenska alebo zahraničia. A ak zrovna necestujem venujem sa cvičeniu vo fitku alebo si idem zabehať do prírody so psíkom, ktorý vie dať tiež celkom dobre zabrať.
Prečo som sa prihlásila:
Dôvodom prihlásenia sa do súťaže bolo nadobudnutie nových skúseností či už vo fotomodelingu alebo na módnych prehliadkach. Taktiež získanie nových zaujímavých kontaktov a nových známostí. Za to, že som sa ocitla až vo finále vďačím podpore zo strany rodiny, známych a priateľov. Tí ma totiž vedeli stále správne namotivovať, aby skúsila súťaž krásy aj takéhoto formátu.  


Nikoleta Šubová

Táto sexi vyšportovana postavička patrí našej kráske, fitneske Nikolete.
Číslo:       4.
Vek:         21 rokov
Miery:      89 - 62 - 92
Výška:     163 cm
Váha:       53 kg
Záľuby:    Moje záľuby súvisia hlavne s fitnes životným štýlom, ktorý ma nesmierne baví. Veľmi rada si pripravujem a varím zdravé jedlá a rôzne zdravé koláčiky, keďže mám rada sladké. Srdcovou záľubou sú zvieratka.
Prečo som sa prihlásila:
Odjakživa som sa chcela zúčastniť súťaže krásy, avšak najviac ma oslovil práve tento formát, keďže súťaž nie je podmienená výškou, tetovaniami či chybičkami krásy, ako napríklad jazvy nadobudnuté v priebehu života. Už od kastingu som presvedčená, že som sa správne rozhodla, a to nielen kvôli celkovej atmosfére, ale aj kvôli finalistkám a ľuďom s ktorými máme možnosť spolupracovať.


Sandra Strečková

Drsný vzhľad no v skutku roztomilá a nežná je táto naša drobná kráska Sandra.
Číslo:      5.
Vek:        22 rokov
Miery:     76 - 64 - 82
Výška:    158 cm
Váha:      44 kg
Záľuby:   Čo sa týka mojich záľub, tie sú celkom rôzne. Medzi tie naj patrí rozhodne tanec, taktiež rada plávam a v zime neodolám snowboardovaniu. A potom je to aj relax, ale dalo by sa povedať, že práve tieto záľuby sú mojím veľkým relaxom.
Prečo som sa prihlásila:
Dôvod mojej účasti v súťaži miss Carat tuning je vyskúšať niečo úplne nové a zároveň dokázať sama sebe, že mám na to byť jednou z finalistiek. To sa mi aj podarilo a čo ma veľmi teší. Ďalej som prostredníctvom tejto súťaže vnímala viacero možností uplatnenia sa, čo bolo pre mňa motiváciou dostať sa až sem.  


Diana Keszegová

Nádherná Diana akoby z rozprávky o krásnej Pocahontas. Nežná, éterická, rafinovaná a absolútne prirodzená.
Číslo:      6.
Vek:        20 rokov
Miery:     85 - 64 - 84
Výška:    165 cm
Váha:      48 kg
Záľuby:   Od malička som mala predpoklady na tanec, čomu som sa aj niekoľko rokov venovala. Teraz už síce netancujem, ale kompenzujem si to fotomodelingom, ktorý ma napĺňa a ktorému by som sa chcela aj naďalej venovať. Mám rada aj módu a veci súvisiace s ňou.
Prečo som sa prihlásila:
V súvislosti s mojimi záľubami a s tým, že mi nevadí ani väčšie obecenstvo, rada vystupujem pred kamerami. Odjakživa ma bavilo pútať pozornosť a byť stále in, tak som sa rozhodla využiť túto príležitosť a dať o sebe vedieť ľuďom. Prostredníctvom tejto súťaže by som chcela preraziť ďalej a možno práve aj do showbiznisu. 

 

Paulína Vámošová

Mladučká Paulína, ktorá si svojou charizmou a svojím vyžarovaním a jemnosťou získa nie jedného fanúšika. Fantastická modelka s obrovským potenciálom.
Číslo:       7.
Vek:         17 rokov
Miery:       93 - 64 - 94
Výška:      165 cm
Váha:        55 kg
Záľuby:     Milujem tanec a venujem sa až niekoľkým tanečným štýlom, od latina cez twerk až po pole dance. Snažím sa udržiavať vo forme cvičením vo fitnes centre. Popri týmto aktivitám a záľubám sa venujem mojím trom psom. No a napokon si rada nájdem čas aj na čítanie nejakej dobrej knihy.
Prečo som sa prihlásila:
Oslovil ma najmä formát tejto súťaže, a to, že nemá žiadne kritéria čo sa týka či už dĺžky vlasov, alebo výšky či tetovaní. Ďalším dôvodom bola vidina zviditeľnenia sa a získania nových skúseností s fotením. Túto súťaž a účasť v nej vnímam ako možnosť presadenia sa vo fotomodelingu.  

 

Anastázia Brontvajová

Cieľavedomá a energická kráska Anastázia s hustou čiernou hrivou a božskými krivkami.
Číslo:      8.
Vek:        23 rokov
Miery:     90 - 73 - 90
Výška:    161 cm
Váha:      57 kg
Záľuby:    Milujem šoférovanie, a najradšej mám rýchlu jazdu, najmä keď som šoférom sama sebe. Rada začínam deň ranným behom v prírode a ako každá žena rada sa poteším nakupovaním, hlavne keď si kúpim vysnívanú vec.
Prečo som sa prihlásila:
Ono to prišlo samo, odhodlávala som sa veľmi dlhú dobu a práve tento rok som si povedala, že je čas skúsiť šťastie v súťaži miss CT vzhľadom aj na môj pozitívny vzťah k autám a šoférovaniu.


Ivana Brestovanská

Dievča, ktoré netušilo, čo všetko môže dosiahnuť, až kým neprišlo na kasting.
Číslo:       9.
Vek:         21 rokov
Miery:      80 - 60 - 90
Výška:     173 cm
Váha:       56 kg
Záľuby:    Moje záľuby považujem za celkom netradičné, už len z toho dôvodu, že sú netypické pre dievča. Bavia ma autá a baví ma šoférovanie. Dosť času trávim v práci, pretože ju mám rada, rada tvorím nové variácie miešaných drinkov a baristické práce s kávami sú pre mňa top. Plávaniu sa snažím venovať počas celého roka a najradšej zo všetkého jem.
Prečo som sa prihlásila:
Túto súťaž vnímam ako jednú veľkú výzvu. Je to pre mňa niečo úplne nové keďže nikdy pred tým som nič podobné ešte neskúšala. Chcela som to vyskúšať či na to vôbec mám dostať sa do finále s pomedzi toľkých dievčat. Napokon ma prehovoril zúčastniť sa kastingu môj kamarát, za čo som mu teraz vďačná. 


Veronika Suchá

Nežná kráska Veronika z Čiech, s takýmito ukážkovými mierami 93-59-92 a so srdcom driftérky.
Číslo:     10.
Vek:        20 rokov
Miery:     93 - 59 - 92
Výška:    170 cm
Váha:      54 kg
Záľuby:   Väčšinu svojho voľného času sa snažím venovať svojmu psíkovi a okrem toho sa rada venujem autám už od 14 rokov. Svoje prvé auto som si doslova poskladala so strýkom na dvore, čo bolo celkom náročné ale s malou pomocou som to zvládla. Od 15 sa venujem modelingu a fotomodelingu.
Prečo som sa prihlásila:
Dôvodom je práve kombinácia ženskej krásy a motorizmu, ale aj moja vášeň pre tuningové zrazy, ktorých sa pravidelne zúčastňujem zatiaľ len v rámci Česka. A taktiež chcem dokázať, aj to, že aj my ženy vieme niečo o autách a že rovnako ako muži aj my môžeme mať k tomuto adrenalínovému športu veľmi blízko. A taktiež sa chcem zviditeľniť aj na Slovensku ako modelka, ktorá má rada autá a tento motoristický šport.

produkcia: STEELART
outfity: SHAKE IT ( plavky ), KALEDI ( fashion )
foto: LUCIA ŽOFČÍKOVÁ
make-up: BEAUTY STUDIO IVANA CHRISTOVÁ - Lusy Slezáková

hairstyling: VLADIMIR LEKAR - YOUR HAIRSTYLIST

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode