ebajk centrum otvorilo pobočku v Košiciach

02.12.2016 10:57

Kopce a náročné terény

„Lokalita východného Slovenska je pre ebajky ako stvorená, pretože je to väčšinou hornaté územie plné nádherných turistických lokalít a cyklochodníkov. Seriózna ponuka kvalitných strojov a služieb v tejto oblasti ľuďom prinesie nové možnosti a zážitky,“ komentuje motív otvorenia košického centra jeho spoluzakladateľ Roman Gacík. Nadšenie netají ani Karol Guľa, zakladateľ ebajk centra: „Po nájdení košického partnera, ktorý dal pobočke zázemie a domáci rozmer, si myslíme, že s miestnymi nadšencami nájdeme spoločnú reč a čoskoro sa stretneme na nejakom zaujímavom ebajkovom podujatí.“ Už tento rok sa totiž uskutočnil nultý ročník ebajk zrazu a podľa všetkého majú v tejto aktivite v ebajku veľké plány.

 

Budovanie košickej ebajk komunity

Dá sa očakávať, že keď sa košické ebajk centrum zastabilizuje svojou základňou spokojných zákazníkov a nadšencov, začne spolu s občianskym združením e-dna – elektromobilita v krvi, aj na budovaní siete nabíjacích staníc v okolí. Je totiž potrebné, aby mala komunita ebajkerov zabezpečené služby, ktoré si zaslúžia. V oblasti Malých Karpát a Podunajskej nížine má ebajk connect veľkú pozitívnu odozvu, dokonca sieť ocenil i webový portál strtitup.sk, známy podporou výnimočných projektov. Vznikom košickej pobočky deklaruje ebajk – Svet elektrobicyklov túžbu priblížiť sa cyklistom čo najbližšie a je hrdý, že obe jeho pobočky obopínajú Slovensko z východu a západu.

Ebajk centrum Košice sídli v známej budove Business centra na mieste bývalého pivovaru Cassovar na Žriedlovej ulici 7–9, v ľavom krídle na prízemí. Ponúka širokú paletu špičkových elektrobicyklov a ich profesionálne servisovanie. Je možné si individuálne dohodnúť testovacie jazdy a s odborníkmi diskutovať nie len o elektrobicykloch. Viac na www.ebajk.sk

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode