DERMACOL GLAMOUR jesenné líčenie vo farbách marsaly

24.08.2015 17:20

Výrazná, štýlová, sofistikovaná, no predovšetkým zmyselná. Taká je farba roka marsala. Rafinované spojenie oblečenia a líčenia  opantalo aj krásnu Judit Bárdos. Inšpirujte sa tipmi vizážistu značky Dermacol Tomáša Vidu a prežite jeseň s DERMACOL GLAMOUR líčením v červenohnedých zemitých farbách.

 

PLEŤ

Dokonalé prebudenie

Často pracujem do noci, preto je pre mňa kvalitná starostlivosť o pleť nevyhnutnosťou. Vždy rada siahnem po výrobku, ktorý splní svoj účel a dá mi niečo navyše, tak ako Wake&Makeup. Odtieň č. 1 perfektne ladí s mojou bledou pleťou, prebudí ju, osvieži a dodá jej zdravý vzhľad, aj keď som prebdela noc,“ hovorí Judit Bárdos. Make-up zamaskuje kruhy pod očami a pleť krásne zjednotí. Zároveň zaistí celodennú hydratáciu a ochráni ju vďaka faktoru 15.

Dermacol Wake&Makeup – 12,69 eur

Zmyselné detaily

Pleť máte zjednotenú, ale ako dosiahnuť glamour look? „Až s rozjasňovačmi som zistila, že líčenie môže byť ešte krajšie a zábavnejšie. Rozjasňujem oblasť nad lícnymi kosťami, pod obočím, stred nosa aj tesne nad perami. Zopár ťahov prstami dodá líčeniu neuveriteľný šmrnc. Tentoraz Tomáš vybral multilíčidlo Shine Ritual v odtieni č. 4. Jeho pigmenty a perleť moju pokožku rozžiarili a šikovné balenie môžem mať stále so sebou,“ dodáva Judit Bárdos.

Dermacol Multilíčidlo Shine Ritual - 3,79 eur

 

Tip vizážistu Tomáša Vidu: Ak chcete multilíčidlo naniesť celkom presne, použite profesionálny štetec a krúživými pohybmi vybraný odtieň rovnomerne zapracujte.

 

OČI

Intenzívne iskrivý pohľad

Krásne oči sú výnimočnou zbraňou každej ženy. Pri ich líčení sa sústreďte na výber správneho odtieňa a vytieňovanie do stratena. „Quattro očné tiene pre orieškové oči boli pri kombinácii farieb Tomášovou jasnou voľbou. Výrazná linka vytvorená fixou na oči Precise Black ako základ glamour líčenia v kontraste s  ružovkastými očnými tieňmi vytvorili zmyselný pohľad. Medzi riasenkami mám novú favoritku. Intenzívne čierne pigmenty a objemová kefka Devilash dodajú mojim riasam výrazný vzhľad,“ opisuje Judit Bárdos.  

Dermacol Devilash riasenka – 9,59 eur

 

PERY

Glamour pery celý deň

Výrazné pery sú hitom tejto sezóny. „Keď nestíham, základom môjho make-upu sú riasenka a rúž. Ak rúž navyše vydrží niekoľko hodín, je to úžasné. Dlhotrvajúca farba na pery 16H Lip Colour v odtieni č. 6 má vínovočervenú farbu, ktorá dodá celému vzhľadu vznešenosť a jej aplikácia je jednoduchá. V prvej fáze nanesiem farbu, o minútku neskôr lesk a farba vydrží na perách dlhé hodiny,“ rozplýva sa Judit Bárdos.

Dermacol 16H Lip Colour - Dlhotrvajúca farba na pery – 8,79 eur
 

Tip Dermacol: Dotiahnite glamour look vo farbách marsaly do dokonalosti s dlhotrvajúcim lakom na nechty 5 DAY* STAY v odtieni č. 3. 

* testované in-vivo

Vizážista: Dermacol/Tomáš Vida

Styling: Alexander Lindov

Foto: Dermacol/Jena Šimková

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode