Autorizované servisy ŠKODA sú pre klientov otvorené

30.10.2020 15:06

Autorizované servisy značky ŠKODA sú zákazníkom k dispozícii, vhodné je sa vopred objednať

Služby motoristom poskytujú v súlade s pravidlami, ktoré nariadil štát, samozrejmosťou je dodržiavanie všetkých bezpečnostných a hygienických opatrení 

V prípade záujmu o nové vozidlo je možné využiť aj online konfigurátor či „LIVE SHOWROOM“

 Autorizované servisy značky ŠKODA sú pre zákazníkov stále otvorené. Ich návšteva totiž patrí medzi výnimky, na ktoré sa nevzťahuje zákaz vychádzania. Dobré je však si vopred dohodnúť konkrétny termín e-mailom alebo telefonicky, aby ste sa vyhli prípadnému čakaniu. ŠKODA AUTO Slovensko taktiež v rámci bezpečnostných a karanténnych opatrení v súvislosti s pandémiou COVID-19 umožňuje kúpiť si auto aj z pohodlia domova. Na internetovej stránke www.skoda-auto.sk je k dispozícii „LIVE SHOWROOM“ na predaj vozidiel, ako aj na objednanie servisných služieb.

 

ŠKODA AUTO Slovensko a jej autorizovaní partneri, v súlade s nariadeniami štátu, poskytujú servisné služby aj v súčasnej situácii. Návšteva autoservisu patrí medzi výnimky, na ktoré sa nevzťahuje zákaz vychádzania. Rozsah služieb a čas, v ktorých budú služby autoservisov poskytované, si individuálne stanovuje každý autorizovaný servis sám, na základe svojich možností a aktuálnej situácie. „V ŠKODA AUTO Slovensko vítame možnosť prevádzkovať naše servisy a aj takýmto spôsobom zjednodušiť našim zákazníkom život v tomto náročnom období. Je dôležité, aby sa mali na koho obrátiť v prípade riešenia akútnej opravy svojho vozidla, napríklad z dôvodu autonehody, alebo výmeny pneumatík, čo je v tomto ročnom období aktuálna téma. Pre mnohých je auto v súčasnosti jedinou možnosťou bezpečnej individuálnej prepravy, a preto považujeme za správne, aby tieto služby boli dostupné,“ hovorí Lenka Kalafut Lendacká, PR manažérka ŠKODA AUTO Slovensko.

 

Do servisu je lepšie sa objednať

ŠKODA AUTO Slovensko upozorňuje, že poskytované služby, ako aj otváracie hodiny jednotlivých servisov, sa môžu líšiť vzhľadom na možnosti jednotlivých autorizovaných servisov. Odporúčame preto, aby sa záujemcovia o servis vopred objednali e-mailom alebo telefonicky. Takto dokážeme maximalizovať ich bezpečnosť, keďže sa vyhneme situáciám, že sa stretnú viacerí klienti naraz a budú musieť čakať. Zároveň budú mať istotu, že sa im môžeme plne venovať,“ hovorí Lenka Kalafut Lendacká a dodáva: Poprosíme preto všetkých o trpezlivosť a maximálnu súčinnosť pri odovzdávaní a preberaní vozidiel, ktoré budú prebiehať tak, aby sa minimalizovalo akékoľvek riziko. V mene našich autorizovaných partnerov chceme poprosiť všetkých klientov, aby rovnako dodržiavali servismi stanovené pravidlá, dbali na pravidlo R-O-R, teda rúško, odstup, ruky, a chránili jednak seba, ako aj zamestnancov, ktorí sa o nich budú s ochotou starať.“ Informácie o tom, kedy a ako budú poskytované služby autorizovaných partnerov spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko, je možné nájsť na stránke www.skoda-auto.sk alebo na webových stránkach jednotlivých značkových servisov.

 

Nové aj skladové vozidlá si môžete kúpiť aj online

ŠKODA AUTO Slovensko vychádza v ústrety aj tým, ktorí si chcú kúpiť nové vozidlo z pohodlia domova. Pre zákazníkov je k dispozícii online systém - LIVE SHOWROOM“ značky ŠKODA na www.skoda-auto.sk. Ten ponúka virtuálnu predajňu, kde si zákazníci dokážu veľmi jednoducho vyberať z bohatej ponuky skladových vozidiel. Na výber je množstvo rôznych modelov a motorizácií, ale aj akčné výbavy, či cenovo zvýhodnené vozidlá. „V rámci virtuálneho LIVE SHOWROOM-u má zákazník možnosť vybrať si nové vozidlo zo skladových zásob. Veľmi jednoducho si ho „vykliká“ vďaka bohatej ponuke filtrov a dokáže si tak vybrať vozidlo, ktoré sa najviac približuje k jeho predstave. Niektorí zákazníci sú v situácii, keď auto potrebujú čo najskôr a nemajú možnosť čakať niekoľko týždňov,“ vysvetľuje Lenka Kalafut Lendacká. Pokiaľ si zákazník nenájde vhodné vozidlo, môže si ho na mieru vyskladať priamo v 3D online konfigurátore. So špecifikáciou podľa predstáv sa potom môže obrátiť na niektorého z predajcov telefonicky alebo e-mailom. V takomto prípade však treba počítať s dlhšou dobou dodania.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode