Auto Trophy 2018: ŠKODA zvíťazila v štyroch kategóriách

05.12.2018 08:27

ŠKODA: Deviatykrát vyhlásená za najlepšiu importovanú značkou v Nemecku

 

ŠKODA OCTAVIA: Štvrtýkrát za sebou ocenená ako najlepší importovaný model kompaktnej triedy

 

ŠKODA KAROQ: Opätovné víťazstvo v kategórii importovaných vozidiel triedy SUV v cene do 25 000 eur

 

ŠKODA FABIA: Zvíťazila v kategórii importovaných mestských a malých vozidiel

 

V ankete Auto Trophy World's Best Cars 2018 hlasovalo viac ako 23 000 čitateľov a internetových používateľov

 

 ŠKODA bola čitateľmi odborného magazínu Auto Zeitung už deviatykrát za sebou zvolená najlepšou importovanou značkou v Nemecku. ŠKODA OCTAVIA už štvrtýkrát v rade zvíťazila v hodnotení importovaných kompaktných vozidiel. Ďalší úspech zaznamenal model ŠKODA KAROQ, keď opäť po roku zvíťazil v kategórii importovaných vozidiel SUV v cene do 25 000 eur. Štvrtú cenu Auto Trophy získala ŠKODA FABIA s prvým miestom medzi importovanými mestskými a malými automobilmi.

 

Pre čitateľov časopisu Auto Zeitung, ktorí hlasujú v ankete Auto Trophy, predstavuje ŠKODA už dlhé roky jednotku medzi importovanými značkami. So 14,5 percenta čitateľských hlasov vyhrala

mladoboleslavská automobilka túto anketu už šiestykrát za sebou a celkovo v tejto kategórii získala deviaty titul.

 

Model ŠKODA OCTAVIA sa dlhodobo drží na prednej pozícii tejto renomovanej ankety. Bestseller značky triumfoval s 13,1 percenta odovzdaných hlasov v kategórii Najlepší importovaný kompaktný automobil. ŠKODA OCTAVIA tak zvíťazila už štvrtýkrát za sebou a od Auto Zeitung dostala už siedmu trofej.

 

Na zoznam víťazov sa druhýkrát zapísal model ŠKODA KAROQ, hoci je na trhu len od minulého roka. Po svojom premiérovom úspechu v roku 2017 aj v tomto roku potvrdil prvenstvo s 10,1 percenta hlasov v kategórii importovaných SUV v cene do 25 000 eur.

ŠKODA FABIA získala prvenstvo s 9,9 percenta čitateľských hlasov v silne obsadenej kategórii importovaných mestských a malých vozidiel. Tento obľúbený malý automobil v praktickej verzii kombi zvíťazil vo svojej triede už v rokoch 2007 a 2008. Pre hatchback je to ale prvý úspech. ŠKODA FABIA v tomto roku prešla výraznou modernizáciou a zákazníkov zaujme novo tvarovanou prednou aj zadnou časťou, vrátane LED-svietidiel a najnovších technológii na ďalšie zlepšenie komfortu a bezpečnosti. Zážitok z jazdy ďalej umocňujú efektívne motory s objemom 1,0 litra.

 

Tradičná anketa medzi čitateľmi časopisu Auto Zeitung sa tento rok konala už tridsiaty raz. Od roku 2014 má súťaž Auto Trophy prívlastok World' s Best Cars, pretože do hlasovania sa môžu zapojiť aj čitatelia a on-line používatelia medzinárodných odborných titulov vydavateľstva Bauer Media Group, ktorého súčasťou je časopis Auto Zeitung. V roku 2018 hlasovalo približne 23 100 čitateľov. V nemecky hovoriacich krajinách volili svojich favoritov v 21 kategóriách, v ôsmich kategóriách sa hodnotilo v medzinárodnom meradle. V štyroch kategóriách, v ktorých ŠKODA zvíťazila, sa hlasovalo v Nemecku.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode