Aplikácia ŠKODAJIS spríjemní zasielanie vianočnej pošty

23.12.2015 17:39

Krátko pred sviatkami vnáša ŠKODA emócie do vianočnej pošty. S novými symbolmi ŠKODAJIS môžu používatelia smartfónov kreatívne vytvárať svoje osobné priania. Vyberať môžu z viac ako 150 takzvaných emotikonov alebo emojis na tému Vianoc, značky ŠKODA, automobilov značky ŠKODA, Motorsportu a humoru.

Obrázok povie viac ako tisíc slov,“ hovorí Stefan Buscher, vedúci marketingu značky ŠKODA. „Nové ŠKODAJIS uľahčujú elektronickú komunikáciu emocionálnym spôsobom, ktorý vie osloviť. Jednoducho šikovný Simply Clever nápad, ktorý zákazníkom a priateľom značky trochu uľahčí život,“ dodáva Buscher.

 

Či už je to vianočný stromček, aktuálne modely aj veterány značky ŠKODA, silvestrovskáraketa alebo srdiečko vytvarované z rúk - moderné a kreatívne ŠKODAJIS ponúkajú rad symbolov z rôznych tematických okruhov. Obrazové symboly sú k dispozícii ako aplikácia pre smartfóny, ktorú je možné bezplatne sťahovať do zariadení s operačnými systémami Android a iOS.


Takzvané emotikony alebo emojis sú symboly a znaky, používané v uvoľnenej digitálnej korešpondencii, napríklad v e-mailoch, správach na WhatsApp alebo sociálnych sieťach. Najčastejšie používané emotikony sú tzv. smajlíky. Pojem emotikon vznikol zložením slov emotion a icon. Synonymom je pojem emoji, vytvorený kombináciou japonských slov e - obrázok a moji - znak.

 

Ako veľmi sú emotikony v komunikácii rozšírené, dokazuje slovo roku 2015 vo Veľkej Británii. Prvýkrát bolo slovom roka zvolené emoji: smajlík so slzami radosti.


Okrem tejto aplikácie pripravila ŠKODA pre fanúšikov aj novú webovú stránku http://www.skodachristmas.com/sk, na ktorej je možné vytvárať originálne vianočné priania a zdieľať ich s priateľmi.


Aplikáciu ŠKODAJIS je možné bezplatne sťahovať do zariadení s operačným systémom Android a iOS.

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode