Akčné ženy: Ako na efektívny online predaj?

03.09.2022 14:09

Celosvetový prístup k internetu, zvyšovanie počtu služieb poskytovaných online, znižovanie nákladov a dodacích lehôt, inovácie a iné faktory prispeli k výraznému rastu online obchodu.

Prudký nárast online predaja je viditeľný aj pri zmene nákupných návykov. Kým v roku 2009 si podľa Eurostatu iba polovica užívateľov internetu vo veku od 16 do 24 rokov kúpila za posledný rok tovar alebo službu online formou, v roku 2019 tento počet narástol na 78 %. A tento rast je viditeľný vo všetkých vekových skupinách. 

Najnovšie štatistiky hovoria, že počas jedného roka pred prieskumom v roku 2021 až 90 % ľudí vo veku 16 až 74 v Európskej únii použilo internet. Z nich si až 74 % kúpilo alebo objednalo tovar alebo služby na súkromné účely. Trend online nakupovania má stále rastúcu krivku.

Ako držať krok s najmodernejšími technológiami a zdokonaliť online predaj svojich výrobkov a služieb? Chcete sa dozvedieť všetko potrebné o online predaji?

Pre marketérov a podnikateľov, ale aj pre tých, čo ešte len uvažujú o podnikaní, Akčné ženy usporiadali webinár Online predaj – nástroje, novinky, tipy. Záujemci sa môžu na neho prihlásiť úplne zadarmo.

O webinári

Webinár sa uskutoční v stredu 7. septembra 2022 o 18:00 naživo cez aplikáciu ZOOM. Keď sa prihlásite na webinár, link na pripojenie nájdete vo vstupenke a dostanete ho aj do vašej emailovej schránky.

Akčné ženy sa s odborníkmi na online predaj pozrú na nástroje, ktoré sa dajú efektívne používať pri online predaji, a rozoberú si novinky a tipy, ktoré váš predaj posunú k vyšším číslam.

Webinár je určený najmä marketérom, podnikateľom, obchodníkom, majiteľom e-shopov a firiem.

Obsah webinára:
– zaujímavé dáta a fakty z digitálu
– teória o marketingu
– vízia a misia značky s príkladmi
– základy digitálnej stratégie krok po kroku
– príklad STDC stratégie
– sociálne siete ako druh predajného kanála

Na webinári vystúpia spíkri:

Milan Markovič, COO Effectix SK

Milan je Google Certified Trainer for Leadership a v roku 2021 sa stal Google Trainer for New Generation of Founders na Slovensku. 

Pracuje v spoločnosti Effectix.com a z pozície projektového špecialistu a stratéga som sa prepracoval na šéfa slovenského Effectixu. Stará sa o návrh stratégií pre väčšie spoločnosti a ich realizáciu. Má bohaté znalosti v oblasti ecommerce a UX designu. Prednášal na univerzitách v Bratislave, Trnave a Nitre a spolupracuje s Digital marketing klubom ako mentor.

Hosťom na webinári bude:

Filip Kuchar, Senior Online manager z Tatra banky

Filip Kuchar sa venuje digitálnemu marketingu už od svojho vysokoškolského štúdia. Počas jeho kariéry zbieral skúsenosti v agentúre Istropolitana Ogilvy a mediálnej agentúre Digiline, kde pracoval s klientami ako Orange, Hyundai alebo Union. V tomto roku sa zúčastnil kreatívnej súťaže Young Lions, kde sa mu podarilo dosiahnuť bronz v kategórii Marketers. Aktuálne v Tatra banke pracuje ako Senior Online Manager.

Webinár Online predaj – nástroje, novinky, tipy organizuje portál Akčné ženy. Partnerom webinára je Tatra banka.

Vstupenky je možné si zakúpiť online v e-shope Akčné ženy.

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode