Acceleration 2014: vstupenky už v predaji!

10.06.2014 11:00

Už o necelý mesiac 4. až 6. júla sa na Slovakia Ringu predstaví jedinečný projekt automobilových pretekov v spojení s lákavými hudobnými koncertmi hviezd 80. a 90. rokov minulého storočia. Vstupenky na tento unikátny víkend sú už v predaji.

Po prvý raz sa na Slovakia Ringu spojí hudobný festival s motoristickými pretekmi. Divákov počas víkendu čakajú napínavé súboje na trati nielen v kategórii automobilov, ale aj motocyklov. Festival ponúkne pútavý program pre celú rodinu: budete sa mať na čo pozerať, čo počúvať, čo zjesť aj vypiť, zahrať i pretekať sa. V piatok a v sobotu na vás čakajú tréningy a kvalifikácie pretekov motocyklov Eurostock 600 a Eurostock 1000. V pretekoch automobilov zaujmú šikovné autíčka v Legends Supercupe či netradičné pretekárske vozidlá MW-6 Pickup Series. Exhibične sa slovenským divákom predvedie aj náš úspešný reprezentant vo Formule Acceleration 1 Richard Gonda so svojím monopostom FA1. Na takýto hlasný rev motora sa nezabúda!

V piatok večer odpália svoju šou na koncertnom pódiu hviezdy nedávnej minulosti v programe s legendárnym Davidom Hasselhoffom „Celebrating the 80s and 90s with the Hoff“. Možno práve na Slovakia Ringu prvýkrát uvidíte naživo hitmanov ako Rick Astley, 2 Unlimited, Vengaboys, Samantha Fox, Turbo B of Snap!, DJ Sash! či Twenty4Seven.

V sobotu popoludní bude pokračovať hudobná časť v znamení súčasných známych „dídžejov“ ako W&W Otto Knows, Sunnery James & Ryan Marciano,  Shapeshifter, Nifra, Alice DJ a Jacob van Hage.

Vstupenky na Acceleration 2014 na Slovakia Ringu si môžete zakúpiť už dnes v sieti predpredaj.sk a tiež priamo v pokladni Slovakia Ringu. Viac informácií nájdete na stránke http://www.slovakiaring.sk/acceleration-2014

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode