AAA AUTO začína nový rok zahraničnou expanziou, otvára pobočky v Poľsku

05.01.2019 13:21

AURES Holdings, prevádzkovateľ siete AAA AUTO, otvára nové pobočky v Gliwiciach a Krakove. Spoločnosť tak plní svoju expanznú stratégiu, ktorej cieľom je pre tento rok hlavne zhusťovanie pobočkovej siete v Poľsku. Ponuka jazdeniek v krajine našich severných susedov už teraz dosahuje 2 000 vozidiel. Podľa predbežných údajov tam vlani AAA AUTO predalo o polovicu automobilov viac ako v roku 2017.

 

Pobočka v Gliwiciach bude slúžiť predovšetkým na výkup ojazdených vozidiel. Táto pobočka sídli na  Tarnogórskej ulici a plní funkciu zázemia pre katovickú pobočku, ktorá sa zaoberá predajom aj výkupom jazdeniek. V areáli gliwickej pobočky aktuálne stojí približne 100 vykúpených automobilov. Pobočka bola koncom vlaňajšieho roka v skúšobnom móde, teraz sa rozbehla ostrá prevádzka.

 

Väčších zmien sa dočká Krakov. Doterajšia pobočka AAA AUTO, ktorá fungovala ako výkupná, sa presťahuje do novej lokality a otvorí sa pre zákazníkov vo februári 2019 ako autocentrum s plným servisom. Zákazníci tu budú môcť predať alebo kúpiť ojazdené vozidlo a taktiež si s pomocou finančných poradcov na mieste vybrať spôsob financovania nákupu auta prostredníctvom úveru alebo leasingu a tiež jeho poistenie. Nová pobočka sa bude nachádzať v nákupnej zóne s vysokou návštevnosťou a jej predajná plocha pojme až 800 automobilov.

 

Nové pobočky AAA AUTO v Gliwiciach a Krakove otvárame preto, aby sme vyšli v ústrety očakávaniam našich zákazníkov zo Sliezskeho a Malopoľského vojvodstva. Tí budú teraz mať prístup k širšej ponuke jazdeniek rôznych značiek a v rôznych cenách a taktiež získajú lepšie možnosti výkupu. Nové pobočky zapadajú do expanznej stratégie našej firmy pre tento rok. Cieľom je zhusťovanie pobočkovej siete hlavne v Poľsku,“ uviedla Karolína Topolová, generálna riaditeľka spoločnosti AURES Holdings, ktorá medzinárodnú sieť autocentier AAA AUTO prevádzkuje.

 

Predaj v poľských pobočkách AAA AUTO rastie kontinuálne každý mesiac, dokonca rýchlejšie ako v Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku. V roku 2018 sa v Poľsku podľa predbežných výsledkov predalo vyše 9 000 ojazdených automobilov, teda o 3 000 viac ako v roku 2017. V súčasnej dobe má AAA AUTO v Poľsku 8 pobočiek, v rámci celej skupiny je ich spolu už 46.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode